Stomatologia zachowawcza
W naszym gabinecie stawiamy przede wszystkim na jakość usług i komfort pacjenta. Staramy się, żeby leczenie stomatologiczne przebiegło możliwie jak najprzyjemniej. Dlatego stosujemy nowoczesne znieczulenie śródkostne - Quick Sleeper - mikroprocesorowe urządzenie do podawania anestetyku. Zabieg jest bezbolesny, środek znieczulający podawany jest bezpośrednio pod ząb. Jest to metoda znieczulania tylko wybranych grup zębów, bez efektu zdrętwienia tkanek miękkich - wargi, policzka.

Leczenie próchnicy, zarówno tej powierzchniowej i jak tej bardzo głębokiej - jeśli tylko pacjent sobie życzy - zawsze wykonujemy w znieczuleniu.

Na monitorze pacjent może oglądać poszczególne etapy leczenia dzięki kamerze wewnątrzustnej, zdjęcia te mogą być zapisywane w pamięci komputera i służyć jako dokumentacja zabiegu.

Do wypełnienia wykorzystujemy różne systemy materiałów - zęby mleczne zabezpieczamy cementami glasjonomerowymi, a zęby stałe, w zależności od rodzaju ubytku próchnicowego wypełniamy kompozytowymi materiałami światłoutwardzalnymi samodzielnie bądź w połączeniu z cementami glasjonomerowymi.
Copyright © 2005 Kobusinscy. Wszelkie prawa zastrzezone. design by Kombinet.pl