Witamy Państwa na naszej stronie.
Gabinet rozpoczął działalność w listopadzie 1993 roku. Jest to praktyka jednostanowiskowa, od początku pracuje w niej dwóch lekarzy stomatologów - Joanna i Jarosław Kobusińscy. Ukończyli Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.

W miarę upływu lat zmieniał się profil gabinetu. Od stomatologii wieloprofilowej na początku działalności do coraz większej specjalizacji obecnie.

Przełomowy był rok 2002 kiedy to pod wpływem internetowej listy dyskusyjnej i wielu kursach szkoleniowych zapadła decyzja o przeobrażeniu gabinetu w praktykę endodontyczną- zajmującą się profesjonalnym leczeniem kanałowym. Gabinet został wyposażony w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w leczeniu kanałowym - cyfrowe zdjęcia rentgenowskie, aparat do mikroprocesorowego znieczulania, mikroskop endodontyczny, endometr, system do wypełniania kanałów termiczną gutaperką.

Obecnie coraz częściej przyjmuje się pacjentów własnych i przysłanych z polecenia przez innych lekarzy stomatologów, w celu wyleczenia trudnych przypadków zgorzeli miazgi, zapalenia tkanek okołowierzchołkowych, usunięcia złamanych narzędzi z kanałów korzeniowych czy zamknięcie perforacji w zębie.

Jesteśmy także członkami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego

Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu, który znajduje się w Oławie przy ul. Okólnej 7a, gdzie udzielimy Państwu informacji i odpowiemy na wszelkie pytania.
Copyright © 2005 Kobusinscy. Wszelkie prawa zastrzezone. design by Kombinet.pl